Każdy z nas, posiadających zwierzęta, zna ten przedurlopowy stres związany ze znalezieniem odpowiedniej opieki dla swojego pupila.
Przeszukiwanie kontaktów do znajomych i członków rodziny, w celu znalezienia osoby i miejsca, które zapewni naszemu czworonożnemu członkowi rodziny warunki komfortowe i bezpieczne.

Z myślą o takich właśnie chwilach powstała Puchata Chata.

Hotel dla zwierząt, stworzony po to, by Twój pupil czuł się bezpiecznie i wygodnie;
W którym będz
ie mógł przeżyć przygodę zwiedzając niesamowity ogród- ciekawy i pełen atrakcji, a jednocześnie przystosowany do potrzeb małych zwiedzających;

Z dostępem do profesjonalnej opieki weterynaryjnej;
Ze wsparciem osób, które posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też pokłady czułości i opiekuńczości.

Hotel prowadzony jest przez lek. wet. Joannę Gusz przy wsparciu wolontariuszek Fundacji Przygarnij Królika- Doroty i Kamili 

Do hotelu przyjmujemy: króliki, świnki morskie, szczury, myszy i chomiki a także jeże pigmejskie, susły i pieski preriowe. 

Prowadzimy także terapię króliczych par. Jeśli macie Państwo problemy z wprowadzeniem nowego członka rodziny do "stada" my spróbujemy pomóc 🙂

Załoga Puchatej Chaty zaprasza! 🙂

Poznaj nasz zespół

Kamila
Miłośniczka wszystkich puchatych a w szczególności królików. Działała w Stowarzyszeniu Pomocy Królikom a obecnie w Fundacji Przygarnij Królika. Autorka i wytwórczyni Podskoków, skarpet ochraniających królicze skoki. Wszyscy jej podopieczni czują się u niej bezpieczni jak u mamy. Właścicielka stada uszu - Mercedes, Andrzeja Złysyna, Majuszki i Ekologa.
Joanna Gusz
lekarz weterynarii
Lekarz weterynarii zajmująca się leczeniem wyłącznie małych ssaków. Odebrała dyplom w 2011 roku. Pasjonuje się interną, ale ostatnio próbuje swoich sił w chirurgii. Pracuje w specjalistycznej lecznicy Pulsvet. Zaczęła się zajmować najmniejszymi z mniejszych dzięki szczurowi Szczurosławowi, który towarzyszył jej na studiach. Na chwilę obecną jest szczęśliwą posiadaczką kota Koteła, królików Dominga i Figi oraz chomika Bogdana. W jej domu pojawiają się także osierocone wiewiórki, którym pomaga wrócić do natury. Była też zastępczą mamą dla dzika Zbyszka. Zapewnia opieką lekarską wszystkim hotelowym gościom.
Facebook
Dorota
Dorota od ponad 10 lat aktywnie działa w stowarzyszeniach pomagającym porzuconym królikom. Obecnie jest to Fundacja Przygarnij Królika. Przez jej dom przeszło kilkadziesiąt par uszu zanim trafiły do nowych opiekunów. Niesamowicie zaangażowana , ciepła i opiekuńcza. Wszyscy nasi goście są przez nią dopieszczani do granic możliwości. Prywatnie opiekunka dwóch uszatych Bzyka i Migotki.

Podziel się ze znajomymi